Пресни яйца от щастливи кокошки

За всичко, което не е свързано с My Little Farmies.
Гост

Пресни яйца от щастливи кокошки

Мнение от Гост » пон 6. апр 2015, 20:00

Великден наближава с пълна сила, а ваш модератор krisom не може да си купи пресни яйца...

И тъй, понеже вашата ферма не я играя, нямам хубави яйца за боядисване на Великден. И какво да правя? Реших обява да си пусна у тоз форум и се надявам някой изявен фермер, с голяма ферма, да може да помогне! :D

ОБЯВА до народонаселението на MyLittleFarmies
Модератор krisom търси пресни яйца от щастливи кокошки.

Подчертавам - да са пресни. 3 пъти купувах, все стари яйца ми пробутват...

Драгата колежка Espinoza /Espi накратко, както й вика другаря Tarkalin :mrgreen: / отказа да ми даде яйца, фермата й била малка... Ей 'начи! :x :D Не мога да разбера вЕрно ли нейната ферма е малка или изискванията за брой са ми големи? Ма така де, доста народ чакат на мене за Великденски яйца... ;) :)

Айде, очаквам предложения, ама Фнимавайте с качеството, че нали знаете, модератора гледа :mrgreen: :lol: И не качвайте много цената, ей! Зоо директорите не сме милионери! :D :mrgreen:

С пожелание за приятна вечер оставям баш фермерите да си публикуват офертите! :D ;)

п.п.: Темата да се чете и в нея да се отговаря само от хора с чувство за хумор! :D

Гост

Re: Пресни яйца от щастливи кокошки

Мнение от Гост » пон 6. апр 2015, 20:44

Мога да ти предложа яйца от леко куца проскубана кокошка 5 пари на бройка :D

Гост

Мнение от Гост » вт 7. апр 2015, 08:35

Както ти споменах на едно друго (тайно) място, моите кокошки са от най-щастливите... вечер ги пускам на седянка, а денем спят кьор кютук уморени (да не ползвам други думи) и нямат време за такива велики подвизи да снасят яйца.
В крайна сметка можеш да боядисаш наличните твои, ама внимавай да не ги счупиш :lol:

Гост

Мнение от Гост » вт 7. апр 2015, 10:25

chikita написа:Мога да ти предложа яйца от леко куца проскубана кокошка 5 пари на бройка :D
Куца, саката, кьорава... все тая ква е! Важното е да е щастлива :) ама твойта на дали е :mrgreen: А пък и цената висока, бре! Айде, нали сме колеги, заедно банваме :lol: , смъкни малко, криза е! :D
espinoza81 написа:Както ти споменах на едно друго (тайно) място, моите кокошки са от най-щастливите... вечер ги пускам на седянка, а денем спят кьор кютук уморени (да не ползвам други думи) и нямат време за такива велики подвизи да снасят яйца.
В крайна сметка можеш да боядисаш наличните твои, ама внимавай да не ги счупиш :lol:
Тъй ще стане, мойте ще боядисвам... ама после ще ги раздам ;) Пък все някой завалия в замяна може да ми даде хубави яйчица... :mrgreen: :D

Отговори

Върни се в “Лафче”